foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін

 

Byut

Депутатський корпус партії ВО “Батьківщина” в міській раді налічує 5 депутатів. Усі вони працюють у відповідних постійних комісіях:
Людмила Тютюнник – голова постійної комісія з питань землекористування, архітектури та будівництва,

Юрій Чеверда – член постійної комісії з питань молодіжної політики, культури та спорту,

Ольга Скрипка – член постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та з питань приватизації,

Наталія Омельяненко – член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та екології,
Олег Кокошко – член постійної комісії з питань підприємницької діяльності в приватному секторі економіки.

Усі депутати закріплені за територіальними громадами для постійної роботи з виборцями, звітують перед ними, мають графіки прийому громадян.

Активну участь в роботі комісії і на сесіях ради беруть Людмила Тютюнник та Наталія Омельяненко.

26 лютого 2015 року депутат Людмила Тютюнник обрана головою громадської ради.

2014 рік розпочався активними діями депутатів на підтримку Євромайдану. Депутат Людмила Тютюнник організовувала поїздки у м. Київ патріотично налаштованих громадян міста для участі в мирних акціях “Револіції гідності”. Депутати організовували поїздки на майдан і допомагали матеріально. Брали участь у всіх мітингах приурочених підтримці Євромайдану.

Депутати постійно працюють з місцевою радою та виборцями на закріплених територіях, надаючи їм конкретну допомогу у проведенні громадських заходів та вирішенні окремих соціальних проблем. Основні питання, які хвилюють виборців: 1) незадовільне медичне обслуговування; 2) високі тарифи на житлово-комунальні послуги; 3) високі ціни на ліки.

Найактивніше працює на закріпленій території депутат, приватний підприємець Чеверда Юрій Григорович - обраний головою ради мікрорайону, щорічно встановлює особисто Новорічну ялинку, постійно допомагає малозабезпеченим сім’ям мікрорайону, надає матеріальну допомогу школі та дитсадку мікрорайону, допоміг у вирішенні транспортного сполучення та інше.

Всі депутати активно долучаються до збору допомоги для забезпечення учасників АТО, а Людмила Тютюнник була першим волонтером з депутатів міської ради, яка самостійно оплатила транспортні витрати та відвезла гуманітарну допомогу і Новорічні подарунки воїнам АТО в м. Щастя.

Заяви, скарги та пропозиції громадян, опрацьовують депутати у громадській приймальні по вул. Радянській 13(вхід з двору) де й готують відповідні звернення до владних структур, надають відповіді заявникам.

 

Голова Лубенської
міської організації Юрій Денисенко

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить