foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін

 

Заява ВО СвободиЗаява Лубенської "Свободи"

У №9 лубенської газети "Наша спільна справа" за червень 2015 року вийшов матеріал під промовистою назвою "ВО "Свобода" фінансує кримінальний авторитет. Доведено судом!". З огляду на наклепницький зміст і відверту маніпулятивність цього матеріалу, Лубенська міська організація ВО "Свобода" готує судовий позов до видання з вимогою спростувати недостовірну інформацію, спрямовану на дискредитацію нашої політсили та її активістів.

Інформуємо лубенську громаду: інформація про те, що, мовляв, суд довів правдивість одного із десятків, а то й сотень пасквілів жовтої газети "Експрес", яка, починаючи з 2013 року, майже у кожному номері оббріхує "Свободу", не відповідає дійсності, адже ухвалою Апеляційного суду Львівської области відкрито апеляційне провадження та на 3 липня ц.р. призначено судове засідання у даній справі. Наголосимо, що рішення набирає законної сили лише після розгляду справи в апеляційній інстанції.

Принагідно зазначимо, що ВО "Свобода" та її активісти судяться з газетою "Експрес" уже не один рік, і поступово правда торжествує. Прикладом є судовий позов Олега Тягнибока до газети "Експрес" за брехливу інформацію, оприлюднену в статті "Гроші Тягнибока-4. Угода з дияволом" від 24.10.2013 (№117). Цю справу "Свобода" виграла, дійшовши аж до Вищого спеціялізованого суду України, який відхилив касаційну скаргу газети на рішення Франківського районного суду Львова та ухвалу апеляційного суду Львівської области, за якими нечистоплотних газетярів зобов'язано спростувати брехливу інформацію, оприлюднену в цій статті. Ми переконані, що і у судовій справі з вимогою до газети спростувати наклепи, що містяться у статті "Гроші Тягнибока-3. Хазяїн партії "Свобода", ми також здобудемо перемогу і правда врешті-решт восторжествує.

Закликаємо журналістів і редакторів місцевих ЗМІ не передруковувати хворобливі фантазії, якими рясніє "Експрес", що поставив собі за мету очорнити "Свободу", бо в разі виявлення подібних матеріялів "Свобода" звертатиметься до судів з вимогою спростування неправдивих матеріалів щодо націоналістичної сили.

Звертаємося і до громади із закликом чітко відрізняти зерно від полови: за нашою інформацією, за газетою "Наша спільна справа" стирчать вуха "тушки", фарбованого лиса, "регіонала" Володимира Пилипенка, який із тріском програв останні вибори до парламенту. Вочевидь, даючи команду своїм кишеньковим журналістам лити бруд на "Свободу", ця скомпрометована особа переслідує одразу дві цілі: помститися "Свободі", кандидат від якої Микола Біляєв на останніх парламентських виборах послідовно розкривав лицемірну й злодійську сутність кандидата-"регіонала" Пилипенка, а разом із тим, задурити людям голови і повернутися в політику бодай на рівні місцевих рад, провівши туди "своїх людей".

"Свобода" ще раз звертає увагу влади і громадянського суспільства, що в Україні відбувається очевидний реванш старої "гвардії" часів Януковича. Ці одіозні персонажі не лише уникнули люстрації та заслуженого покарання, а й намагаються знову пролізти у владу. Небезпека цього є цілком очевидною, особливо в умовах агресії Росії. Не допустити реваншу – спільна задача суспільства, ЗМІ та патріотичних політичних сил!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить