foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін

Компанія з оптового продажу брендових, стокових колекцій одягу та взуття «Stockopt». Ми більше – років на ринку оптової торгівлі популярним стоком. 
Наша ціль: дарувати людям незабутні враження – підвищуючи їхню красу та естетику. 
Наші клієнти це успішні власники магазинів одягу та взуття,а також люди, які займаються продажем одягу та взуття через інтернет.
Чим ми цікаві для власників магазинів одягу та взуття? Та тому, що: 
На даний момент загальна площа компанії – більше 1500 квадратних метрів. В наявності на складі, ми маємо більше 80 тисяч одиниць товару від ільш ніж 50 відомих європейських брендів, таких як Zara, Bershka, H&M, Tom Tailor, Geox, Cos, LTB, State of Art і багатьох інших. 
Ми співпрацюємо з найавторитетнішими компаніями Європи, що дозволяє нам закупляти стокові колекції багатотисячним оптом за дуже помірною ціною. 
Звертаюсь також, в першу чергу до бізнесменів, які ще й досі торгують китайським та турецьким одягом: Хлопці і дівчата, не чекайте, що клієнти будуть йти до Вас шеренгою! Клієнти хочуть бачити якісний, популярний та доступний продукт. Почніть торгувати стоковими колекціями одягу та взуття і заробляйте в сотні разів більше. 

Чим ми цікаві для консалтингових та маркетингових компаній? Тим що: 
На сьогодні, загальна клієнтська база компанії «Stockopt» - більше 500 чоловік. Ви тільки уявіть – більше 500, успішних підприємців, власників магазинів та цілих мереж. Вони вже завтра можуть стати й Вашими клієнтами. Вам достатньо стати нашими партнерами і запропонувати нашим клієнтам потрібну для них цінність. Ми з радістю повідомимо їх про Ваші пропозиції і результат не змусить Вас чекати. 
Чим ми цікаві для підприємців, які шукають куди дуже-дуже вигідно вкласти свої кошти? Тим що: 
Ми ретельно працювали над створенням власної франшизи. Станом на сьогодні вона на фінальній стадії. Наша франшиза сьогодні – це Ваші живі гроші завтра. Як успішна та досвідчена компанія з продажу брендових колекцій, ми знаємо, що за стоковими магазинами дуже велике майбутнє. Вже сьогодні власники стокових магазинів на 10 кроків попереду магазинів з китайським та турецьким одягом-взуттям. Це можна пояснити багатьма факторами, серед яких: 

1. Вартість турецької та китайської продукції вимірюється доларами. Вартість стокових колекцій, вимірюється ж в євро. За останній час долар по відношенню до євро дуже серйозно подорожчав. Відповідно китайські та турецькі одяг-взуття значно виросли в ціні. Стокові ж колекції, майже не піднялися в ціні. 
2. Одяг-взуття європейських брендів це висока якість та комфорт, які не зможе забезпечити жоден китайський чи турецький виробник. 
3. Одяг-взуття європейських брендів це авторитетність, популярність та модність . Відомі європейські бренди вже самі зробили просування для своєї продукції. Весь світ знає, що Zara, Bershka, H&M, Tom Tailor – це зручно та стильно. А з нашою компанією, це ще й доступно. Вам просто достатньо запропонувати продукцію цих брендів Вашим клієнтам і вони точно будуть створювати черги біля Ваших магазинів, а Ви будете рахувати космічну виручку. 

 

Запрошуємо до співпраці: 
1. Власників магазинів одягу та взуття, які прагнуть розвиватися та бути лідерами. 
2. Консалтингові та маркетингові компанії, які хочуть знайти нових клієнтів серед успішних підприємців. 
3. Бізнесменів, які думають над тим куди дуже-дуже вигідно можна вкласти свої гроші. 

Заходьте на наш сайт http://stockopt.com.ua/ або ж телефонуйте нам:

098 2475996 або 0954228974
Будьте успішними та процвітайте!

Адреса компанії: Полтавська область, м. Лубни, вул. Фабрична 2-Б

 

stock1

 

stock2

 

stock3

 

stock4