foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін

 

Кінно-спортивне свято в Дібрівці

 

2 травня 2016 року в с. Дубровка Миргородського району відбудеться феєричне кінно-спортивне свято за підтримки Федерації кінного спорту Полтавської області та легендарного 128- річного Дібровського кінного заводу. Генеральним спонсором свята являється ТМ «Гармонія».

Програма заходу передбачає кінні перегони, конкур та концерт. Участь у змаганнях братимуть професіонали й аматори кінного спорту з усієї України. Вершники продемонструють власну майстерність наїзників і навики чотириногих підопічних. Переможці будуть урочисто нагородженні медалями, грамотами та спеціальними призами від генерального спонсору ТМ «Гармонія».

На території проведення свята проводитимуться різноманітні розваги, розіграші цінних призів, працюватиме дитячий розважальний майданчик, та кожен гість заходу зможе скуштувати різноманітні страви, приготогвані на мангалі. 

Завершиться кінно-спортивне свято унікальною концертною шоу-програмою, в якій звучатимуть легендарні ROCK-хіти на українських народних інструментах. Майстерно аранжировані світові рок-хіти DEEP PURPLE, QUEEN, EAGLES, ADELE, THE BEATLES, ABBA та багато інших у виконанні Національного Академічного Оркестру Народних Інструментів  набудуть нових яскравих барв звучання.

Феєричні світлові ефекти, щирість, енергія та патріотизм артистів нікого не залишать байдужим і подарують справжнє емоційне піднесення. Ласкаво запрошуємо стати учасниками незабутнього дійства!

Місце проведення заходу обрано не випадково, адже в мальовничому куточку Полтавщини розташувався легендарний 128- річний Дубровський державний кінний завод.

Довідка: Дубровський державний кінний завод був заснований в 1888 р. Сприятливі природні умови Полтавщини - м'який клімат, коротка помірна зима, багата рослинність родючих українських степів - безсумнівно вплинули на вибір місця для нового кінного заводу. Степи здавна служили відмінними пасовищами для незліченних табунів коней.

Віддаленість від населених пунктів – 35 км від села Великі Сорочинці (батьківщина Н. В. Гоголя);  12 км  від районного центра Миргород (популярний оздоровчий курорт); 120 км від м. Полтави (обласний центр).

З перших років існування займає одне з провідних місць серед кінних заводів, які розводять коней рисистих порід. Дубровський тип орловського рисака сьогодні є еталоном упряжного коня як в Україні, так і в Росії. Підприємство готує для продажу племінних коней різного віку рисистих і новоолександрівської важковозної порід. Діють школа верхової їзди, сеанси іппотерапії. На базі заводу організовано цех з виробництва кумису.

Початок свята об 11:00.

Місце проведення: Дібрівський кінний завод. (с. Дібрівка)

Для довідок:

Тел.: 0970001350