foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін


ЗРАДНИКИ У НАШІЙ РАДІ!


Багато хто просить написати про засідання МР від 24 грудня, але зараз хочу розказати про зрадників у Лубенській міській раді. Пост буде досить довгим, але дуже цікавим. Дуже прошу дочитати до кінця.
Одразу попереджаю, що вся інформація написана нижче підкріплена відеозаписами та десятками свідків, тому лякати мене судами не потрібно.

ЗРАДА №1 – ПАРТІЯ «УКРОП».
На місцевих виборах дана партія чітко декларувала, що буде боротися проти свавілля колишніх членів злочинної Партії Регіонів, а також даватиме відсіч представникам нинішньої влади, а саме «Блоку Петра Порошенка». Наче гарні гасла, от лубенці і вирішили висловити підтримку «новим обличчям». Але як виявилося після трьох засідань Лубенської МР, депутати від Укропу не відповідають за свої слова і чхати хотіли на партійну дисципліну (якщо в них така взагалі існує). Про їхню зраду перед виборцями свідчать:

 

1. Голосування «ЗА» Карпця І.І. на посаду голови регламентної комісії.
Відео: https://www.facebook.com/nachrv/videos/95329422141412..

2. Відкрита агітація підтримувати на посаду заступника міського голови вчорашнього одіозного регіонала Мєдвєдєва В.І.Відео: Виступ керівника фракції «укропів» Інни Обмок на 29:50 хв.
https://www.youtube.com/watch?v=CV9D_JDtzq0

3. Відкрита агітація підтримати на посаду керуючого справами виконавчого комітету вчорашнього регіонала Даценка 
Відео: Виступ депутата-укропівки В'юницької Л.Ф. на підтримку Даценка В. на 43:00 хв.
https://www.youtube.com/watch?v=CV9D_JDtzq0

 

4. Голосування «ЗА» представників «Оппоблоку» та «Рідного міста», вчорашніх регіоналів Піддубного С. та Семенюти Г. до складу виконкому. На щастя першому не вистачило одного голосу, Семенюта ж тепер «представляє» інтереси громади у виконкомі.
Також підозрюю, що укропівці голосували «ЗА» вчорашнього регіонала Шингарія О. на посаду 1 заступника місткого голови, але це тільки підозри.


5. Постійна участь у голосуванні за регіоналів.

 

ЗРАДА №2 – ПАРТІЯ «САМОПОМІЧ»
Знову ж таки, «нові старі обличчя» та заклики боротися проти регіоналів припали до смаку лубенцям, які вирішили віддати свій голос за садомазопомічанців. Але вимушений розчарувати симпатиків партії Андрія Садового – депутати від самопомочі відкрито голосують за вчорашніх регіоналів. Факти зради:
1. Голосування «ЗА» Карпця І.І. на посаду голови регламентної комісії.
Відео: https://www.facebook.com/nachrv/videos/95329422141412.. 

2. Голосування «ЗА» представників «Оппоблоку» та «Рідного міста», вчорашніх регіоналів Піддубного С. та Семенюти Г. до складу виконкому. Разом з укропівцями Самопоміч відкрито голосувала за Піддубного та Семенюту і саме завдяки голосам «демократів» риги тепер мають представництво у виконкомі.
3. Підтримка регіоналами самопомічанця Карпця О.В. на посаду секретаря міської ради: Фото подання з підписами ригів тут:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1680802278827..


Напрошується логічний висновок: риги голосують за Карпця О.В. на посаду секретаря Лубенської міської ради, а садомазопомічанці дають свої голоси за Мєдвєдєва В.І., Піддубного С. та Семенюту Г. Можливо пізніше проголосують ще за когось або за щось, що буде вигідне ригам.
4. Постійна участь у голосуванні за регіоналів.

 

ЗРАДА №3 – ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА
1. Голосування «ЗА» Карпця І.І. на посаду голови регламентної комісії.
Відео: https://www.facebook.com/nachrv/videos/95329422141412..

2. Постійна участь у голосуванні за регіоналів.

І це, шановні лубенці, лише вершина айсбергу зрадників та брехунів серед депутатів Лубенської міської ради. Існують факти, які я не можу привести як докази, але вони ще більше підкріплюють образ зрадників для вищезгаданих партій. Також не думайте, що кожен зрадник так легко продався регіоналам. Когось купили посадою, когось готівкою, а когось достатньо було залякати.
Закликаю кожного хто прочитав це пост:
1. Передайте цю інформацію якомога більшому колу осіб (репост або просто усно);
2. Будь ласка, приходьте на засідання міської ради та контролюйте депутатів. Громада повинна знати своїх героїв.

3. Думайте, уважно думайте, дуже добре думайте на виборах перед тим як віддати свій голос за чергові «нові обличчя»!

Дякую за увагу. До наступних зустрічей

голова ВО "Свобода" Микола Біляєв