foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін


У ЧЕТВЕР СТАРТУЄ ТАРИФНА ХОДА ДО МЕЖИГІР’Я ЯЦЕНЮКА 

ppl

   Ми закінчили консультації – всі обласні штаби «Партії простих людей» делегують своїх борців за справедливі тарифи. Одразу після Покрови, ми вирушаємо з Півдня, Заходу і Півночі до Межигір'я Яценюка. Я очолю колону, яка вийде з Полтавщини. Ми знаємо, що буде важко і холодно. Але краще померзнемо ми, ніж задубнуть у своїх квартирах люди через ці тарифи.

   Ми несемо Яценюку не тільки платіжки, а і листи простих людей. Там вони пишуть про те, скільки коштує життя . Те, що невідомо прем’єру: яким тягарем лягають тарифи, по чому ліки, хліб і яку суму ще треба позичити, щоб не здохнути з голоду. Закликаємо вийти всіх мешканців Лубенського району та міста Лубни, щоб кинути виклик цьому тарифному свавіллю! Ми готові до багатоетапної боротьби – хода з платіжками, Тарифний майдан, повоюємо за кожен голос за зниження тарифів і в Парламенті.
Ми вимагаємо також зібрати позачергову сесію Верховної Ради і прийняти наш закон «Про справедливу ціну на газ», який дозволить здешевити його для населення майже в 4 рази.
 

НІЧОГО ДЕПУТАТАМ ГРІТИ ЗАДИ, ПОКИ ЛЮДИ МЕРЗНУТЬ І ВИВЕРТАЮТЬ КИШЕНІ!