foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін

 

  Слід нагадати, що у №9 Лубенської газети "Наша спільна справа" за червень 2015 року вийшов матеріял під промовистою назвою "ВО "Свобода" фінансує кримінальний авторитет. Доведено судом!". Із огляду на наклепницький зміст і відверту маніпулятивність статті, Лубенська міська організація ВО "Свобода" підготувала судовий позов до видання з вимогою спростувати недостовірну інформацію, спрямовану на дискредитацію політсили та її активістів.

Під час судового засідання було з'ясовано, що "Євгенія Опанасенко", яка нібито написала на сторінках "Нашої спільної справи" "всю правду" про "Свободу", насправді вигаданий персонаж, тобто такої журналістки немає. Можливо, що це один із псевдонімів головного редактора "Нашої спільної справи" Анастасії Ляшенко.

Представник відповідачки просила призупинити провадження у справі, пов'язуючи позов ВО "Свобода" до редактора газети "Наша спільна справа" Анастасії Ляшенко із публікаціями в газеті "Експрес", на які в своїх матеріялах посилається редактор, судові позови до якої нібито на даний час не набрали законної сили та не спростували наклепницької інформації. Представник ВО "Свобода" наполіг на призначенні справи до основного слухання, вважаючи достатнім об'єм доказів у справі та приймаючи до уваги, що правдивість опублікованої інформації повинна доводити протилежна сторона.

Суддя ухвалив рішення про призначення розгляду справи на 28 жовтня 2015 року.

Звертаємося і до громади із закликом чітко відрізняти зерно від полови: за нашою інформацією, за газетою "Наша спільна справа" стирчать вуха "тушки", фарбованого лиса, "регіонала" Володимира Пилипенка, який із тріском програв останні вибори до парламенту. Вочевидь, даючи команду своїм кишеньковим журналістам лити бруд на "Свободу", ця скомпрометована особа переслідує одразу дві цілі: помститися "Свободі", кандидат від якої Микола Біляєв на останніх парламентських виборах послідовно розкривав лицемірну й злодійську сутність кандидата-"регіонала" Пилипенка, а разом із тим, задурити людям голови і повернутися в політику бодай на рівні місцевих рад, провівши туди "своїх людей".

"Свобода" ще раз звертає увагу влади і громадянського суспільства, що в Україні відбувається очевидний реванш старої "гвардії" часів Януковича. Ці одіозні персонажі не лише уникнули люстрації та заслуженого покарання, а й намагаються знову пролізти у владу. Небезпека цього є цілком очевидною, особливо в умовах агресії Росії. Не допустити реваншу - спільне завдання суспільства, ЗМІ та патріотичних політичних сил.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"