foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін

 

 

Затримання лубенського прокурора09.06.2015 працівниками Генпрокуратури спільно з працівниками СБУ Полтавської області при отриманні хабара в розмірі 5 тис. доларів був затриманий на гарячому прокурор лубенської міжрайонної прокуратури Куліш Андрій чергова маріонетка в добре вибудуваній схемі головного прокурора-хабарника Полтавської області – Яна Стрелюка. Куліш під керівництвом і прикриттям Стрелюка робив фейкові кримінальні провадження на фірми та окремих осіб. Щоби відкупитися від судової тяганини, яка, завдяки тягам та знайомству Куліша зі Стрелюком, вирішилася б не на користь звичайних людей, їм було запропоновано «легкий» варіант розв’язання справи – 5 тис. доларів у конверті на стіл Кулішу (який, звісно, щедро поділиться з «Глитаєм» Стрелюкокм).

Гроші ставленик Стрелюка брав не завжди напряму: водій Куліша, як виявилося, за сумісництвом підпрацьовував ще й шісткою-здирником, через якого гроші потрапляли від «звинуваченого» до Куліша, а далі до Стрелюка. Куліша та його водія так разом і спіймали на гарячому при отриманні чергового і, сподіваємося, останнього в їхньому житті, хабарі.

Про корумпованість головного прокурора Полтавської області «Останній Бастіон» писав уже неодноразово. Немов той павук, наплівши павутини та розставивши своїх людей у міських прокуратурах, Стрелюк продовжує безнаказано викачувати мільйони доларів із бюджету країни, міста та області.
До речі, цікаво те, що батько Куліша – заступник голови апеляційного суду полтавської області, який як і свій син, отримує хабарі, але вже за розгляд справ у суді. Новина? Яблуко від яблуні самі знаємо наскільки далеко падає.
Прокол із Кулішем – це виявлення лише одного гвинтика в системі: такого самого маріонетку-Куліша, Стрелюк, безсумнівно, поставить і на місце звільненого хабарника, сам при цьому залишившись на волі й продовжуючи плести свої корупційній тенета й надалі.

 

За матеріалами сайта   bastion.tv