foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лубни вечірні

Погода в Лубнах, Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Розділи

VAYUR Group

Дистриб'юторська компанія VaYur Group

Розробка сайту

Розробка сайтів та інтернет магазинів

Логін

 

Масштабний фестиваль цього літа у  Лубнах. Проведіть незабутні вихідні разом з друзями та сім’єю!

Організатори забезпечать чудовими враженнями та яскравими емоціями.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ “Замкова гора”

11.00-12.00 – Офіційне відкриття фестивалю (програма фестивалю, презентація учасників, флешмоб)
12.00-15.00 – Літературний наступ, літмайданчик (Плотнікова Раіса)
12.00-15.00 – Зілля Бернардинців – виставка трав, зборів, чаїв (ВІЛАР)
12.00-17.00 – Показ культурно-історичного відео на проекторі (Сафронова Тетяна)
13.00-14.00 – Мобільна бібліотека (Сафронова Тетяна)
12.30-16.30 – Авторська екскурсія “Історія Замкової Гори” (Швєцов Сергій)
14.00-16.00-18.00 Квест «Ярема де Пан» (Бондаренко Руслана, Литовченко Тетяна)
14.20-14.30 Виступ танцювального гурту «Золотий Прайд» (стиль хіп хоп, тектонік)(Руслан Миколайович)
15.00-15.30 – Запуск повітряних зміїв, ракет (Станція юних техніків і натуралістів міста)

Впродовж дня: з 12.00 по 18.00

Майстер-класи та ремесла:

➢ Гончарство (Моравський Сергій, Алєксєєнко Антон)
➢ Плетіння з лози
➢ Лялька-мотанка (Пазич Світлана)
➢ Мандала плетіння (Холод Анастасія)
➢ Мехенді (Холод Анастасія)
➢ Інтуїтивне малювання (Пазич Світлана)
➢ Прикраси із ювелірної смоли (Тютюнник Тетяна)
➢ Прикраси ручної роботи (Нагаль Тетяна)
➢ Бісероплетіння (Матюшенко Катерина)
➢ Вироби з полімерної глини (Маріанна)
➢ Майстер-класи для дітей, миловаріння та ін. (Булда Тетяна)

Спортмайданчик:

➢ Йога (Березовська Ія, Холод Андрій)
➢ Зона релаксації (куточок тиші) (Масюра Олександр)
➢ Фітнес для всієї родини (Шамова Олена)
➢ Майстер-клас з танцю (Лохвицький Дмитро)
➢ Пауерліфтінг (Колєснік Сергій)
➢ Карате (Деркач Сергій)
➢ Воркаут (Овчаренко Олександр, Артем Камалетдінов)

Також на фестивалі Ви знайдете:

Дитячий майданчик з аніматорами (Норка Наталія, Кацарський Іван)
Розвиток дітей сучасного часу (Іщук Надія)
Фотосушка (Похожай Андрій)
Жива музика (Бабенко Валентина)
Страйкбол (Табаєв Євгеній, Олександр Бурдимов)
Виставка сучасного одягу (Бурма Лариса)
Виставка етнічного українського одягу
Виставка робіт лубенських художників (Ольга Таран, Мірошниченко Володимир, Потоцька Світлана, Бабенко Віктор, Шаматрін Сергій, Рудь Ігор)
Виставка робіт лубенських фотографів (Стрільчук Лілія)
Графіті ззовні ангару

Чекаємо на Вас !!!